Strona główna1 » Instrukcja zwrotu towaru

Instrukcja zwrotu towaru

 

Instrukcja zwrotu produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni  kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie. Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie towaru. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.

2. Dołącz do przesyłki formularz zwrotu, w którym podasz ilość i rodzaj produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy (koszt zakupu nakrycia głowy oraz koszt najtańszej dostępnej wysyłki w sklepie - zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta Rozdz. 4, Art. 33).

3. Napisz i prześlij Oświadczenie o odstąpieniu od umowy - wzór takiego oświadczenia znajdziesz w Regulaminie sklepu: https://www.mardomdecor.com.pl/regulamin-pm-5.html
4. Sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony) oraz zgodność pod względem ilości i modelu

5. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu.

6. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie  dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.
7. Sugerujemy ubezpieczenie przesyłki na wypadek jej zaginięcia bądź uszkodzenia
8. Powiadom nas mailowo o nadaniu przesyłki

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub ślady użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu, pozostawiając go do Twojej dyspozycji.

Pamiętaj:

 • Nie zapomnij dołączyć oryginału lub kopii dowodu zakupu (paragon opcjonalnie numer paragonu, kopia paragonu lub faktura VAT).

 • Zwrotu wpłaty dokonujemy tylko przelewem bankowym w przeciągu ok. 7 dni roboczych od daty przyjęcia zwrotu.

 • Masz prawo do zwrotu zakupionych produktów jeśli nie odpowiadają one Twoim oczekiwaniom – nie dotyczy to nadwyżek i pozostałości po montażu

 • Adres magazynu do zwrotu:

   

  Mardom Decor
  ul. Ratajska 11A
  91-231 Łódź


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl